ČIN-GU AUDZĒKŅIEM – SUDRABS TAEKWON-DO TURNĪRĀ ”LŪSIS 2017”

Šo sestdien (2017.gada 11.novembrī) Jēkabpilī notika 9.Jēkabpils atklātais Taekwon-do turnīrs ”LŪSIS 2017”. Tajā piedalījās 10 klubi no trīn valstīm – Krievija (Velikie Luki), Baltkrievija (3 klubi no Minskas) un Latvijas (Eldo Sports, Viktorija-T, AlexClub, Čin-Gu, TKD, Tan-Gun un Taekwon-do Līvāni).

Sporta klubs “ČIN-GU” tika pārstāvēts ar lielu delegāciju 29 sportistu, 5 tiesnešu un 2 treneru sastāvā, neskaitot arī daudzu vecāku atbalstu!

Ar lielu lepnumu var apgalvot, ka mūsu kluba sportisti parādīja teicamus rezultātus izcīnot 10 1.vietas, 6 2.vietas un 13 3.vietas! Sporta klubs ČIN-GU izcīnīja 2.VIETU kopvērtējumā atpalikot no Baltkrievijas Taekwon-do sabiedriskas organizācijas tikai pa 1 punktu.

ELDO SPORTS – 0 punkti

Liels paldies gribētos pateikt turnīra galvenai organizatorei Tatjanai Novosjolovai par lieliskiem starptautiskiem taekvondo svētkiem Latvijas Taekwon-do asociācijā! Tādi pasākumi dod izcilo pieredzi mūsu sportistiem, paaugstina viņu meistarību un veido sadarbību starp Latvijas klubiem un druagiem no ārzemes!