19th Christmas Cup 2018

Latvijas Taekwon-do ITF asociācijas komanda Starptautiskajā Taekwon-do turnīrā «19.Christmas Cup 2018» Minskā, Baltkrievija.
32 sportisti 5 treneru vadībā no 7 LTA klubiem no Jēkabpils (T.K.D., Tan-Gun), Līvāniem (Taekwon-do Līvāni) un Rīgas (Zeta Sports, Viktorija-T, AlexClub un Čin-Gu)!
🥇— 8 medaļas
🥈— 11 medaļas
🥉— 18 medaļas

ČIN-GU SUNTEAM arī šoreiz ļoti labi nostartēja vienā no lielākiem taekvondo turnīriem Eiropā «Christmas Cup 2018»! Ir uzvaras, ir zaudējumi! Gūta liela pieredze, iepriecināja daudzi mūsu audzēkņi, parādot cīņas raksturu, tika analizētas kļūdas pēc zaudējumiem, pastāigajām pa Minsku un muzeju, palīdzējām ar turnīra organizēšanu, teicami veicam tiesneša darbu… Ceļojums sanācis izcils!
Liels paldies turnīra organizatoriem Oļegam Proņevičam, galvenajam tiesnesim Petrosam Mikaelyan, galvenajam sekretāram Jevgēnijam Rodčenko — bija liels prieks satikties ar mūsu draugiem, ka arī no Krievijas Annu Romanovu, Kazahstānas Asselimm Adilbajevu un Baltkrievijas!

2.vietu izcīnīja Artūrs Grahoļskis (spēka tests), 3.vietu izcīnīja Artūrs Grahoļskis (sparings), Bogdans Sorokins (tul, sparings), Roberts Sīlis (sparings), Ašots Minasjans (sparings) un Aleksandrs Lisovs (sparings). Artim Rācenim un Arjomam Kushniram šoreiz uzvarot pa divām cīņām nesanāca tikt līdz finālam, bet viņi parādīja lielu tieksmi uzvarēt un nākāmās sacensībās viņiem tas noteikti izdosies!

Apsveicam un lepojamies!

Gatavojamies attēstācijas eksāmenam 23.decembrī:
10:00-12:00 — eksāmens uz balto jostu un balto jostu ar dzelteno svītriņu
12:30-14:30 — eksāmens uz dzelteno jostu un dzelteno jostu ar zaļo svītriņu
15:00-17:00 — eksāmens uz zaļo jostu ar zilo svītriņu, zilo jostu, zilo jostu ar sarkano svītriņu un sarkano jostu (tikai Artūra Saulīte grupai, Sergeja Saulīte audzēkņi uz zilām un sarkanām jostām kārtos 12.janvarī)!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *