Sporta-atpūtas nometnes

Šī gada vasarā 🇱🇻 Vislatvijas Taekwon-do federācijā notika 🏕️ rekordskaits.
5 nometnēs piedalījās 143 dalībnieki no 5 klubiem – Čin-Gu, AlexClub, Viktorija-T, Tejang un Latvijas Taekwon-do ITF Reģionālās asociācijas (Tan-Gun, Taekwon-do Līvāni, T.K.D. un Ul Ji klubu sastāvā).
💥 Diennakts nometne
1️⃣ Nometne “Stiprs gars 2022″ notika Lietuvas vietā Balsiu no 28.jūnija līdz 8.jūlijam, kurā piedalījās 30 dalībnieki. Treneru Sergeja Saulīte, Denisa Tokareva, Aleksandra Stadņičenko un Artūra Saulīte vadībā visas 11 dienas bija ļoti piesatinātas ar izklaides un sporta aktivitātēm – badmintons🏸, galda teniss 🏓 novuss, volejbols🏐, karšu spēles♥️♣️♦️♠️, dambretes♟️, peldēšana🏊, rāpošana pa kokiem🐒 ” Tarzans” un daudz sacensību🥇 un viktorīnu🎖️, kā arī protams tekvon-do🥋 treniņiem!
💥3 maiņas dienas nometnē “Tekvondists 2022” notika LSPA 🏫 telpās, kur notika pulcēšanās, ešana, tekvon-do treniņi un dažādas aktivitātes un peldēšana ezerā, un izbraukumos uz lazertag 🏹, batūtu 🕴️izklaides parku, izklaides parkiem “Tarzans” 🐒 un “Avārijas Brigāde” 🚑, Līvu akvaparku 🏊un kinoteātri 🎞️.
Paldies nometņu organizatoram kluba Tejang vadītājam Artūram Saulīte un voluntieriem Edvardam Vendlandam, Staņislavam Tarnavskim, Mihailam Hortam, Ņikitam Hortam un Elzai Seilei par palīdzību aktivitāšu organizēšanā.
2️⃣Tekvondists 2022-1, 11.-15.07.2022, 31 dalībnieks.
3️⃣Tekvondists 2022-2, 25.-29.07.2022, 20 dalībnieki.
4️⃣Tekvondists 2022-3, 8.-12.08.2022, 35 dalībnieki.
💥Laukezers 🏝️
5️⃣no 4. līdz 9.jūlijam pie ezera Laukezers (Kuku pagasts) treneres Tatjanas Novosjolovas vadībā notika sporta nometne, kurā piedalījās 26 sportisti no klubiem Tan-Gun, Taekwon-do Līvāni, T.K.D. un Ul Ji. Nometņu programma sastāvēja no peldēšanās🏊, ugunskura 🔥 iekurināšanās apmācības, orientēšanās🗺️, fiziskās sagatavošanās🏋️ un tekvon-do🥋 treniņiem. Paldies par palīdzību Rihardam Konopeckim.
👉Saulauinu vasaras nogali! 🏖️
…un tiekamies pavisam drīz tekvon-do 🥋 treniņos!

Leave a Reply

Your email address will not be published.