Tiesnesis un čempions turnīrā Tashkent Open “Star of East”

Pirmais starptautiskais turnīrs Tashkent Open “Star of East” notika 2018.gada 1.-2.decembrī Uzbekistānas galvaspilsētā Taškenta. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 700 dalībnieku no 7 valstīm – Uzbekistānas, Kazahstānas, Tadžikistānas, Baltkrievijas, Afganistānas, ASV un Latvijas.

Umpires

Latviju pārstāvēja sporta kluba “ČIN-GU” vadītājs Sergejs Saulīte un braucienu koordinatore Jeļena Glaza! Turnīrs notika divās dienās. Abas dienas no plkst. 9.00 līdz 19.00 Sergejs Saulīte bija pagodināts tiesāt centrālajā ringā. Tikai otrajā dienā žūrijas priekšsēdētājs iedeva iespēju iesildīties Tul sacensībām un līdzīgā cīņā pret Baltkrievijas sportistu un lielu draugu Oļegu Proņeviču izcīnīt uzvaru un kļūst par turnīra čempionu!

Liels paldies turnīra organizatoram meistaram Genādijam Hanam (VIII dans) un galvenajam tiesnesim Konstantīnam Klimovam (V dans) par viesmīlību, cieņu un iespēju pilnveidot savas sporta un tiesneša prasmes un iemaņas. Gan dažādas valsts treneri un sportisti, gan galvenais tiesnesis augsti novērtēja Sergeja Saulīte tiesāšanas prasmes! Cerams arī piedalīties tiesnešu lomā Eiropas un pasaules kausos un čempionātos!

Īpašs gandarījums no brauciena bija saistīts ar draugu satikšanos – Oļegs Proņevičs, Konstantīns Klimovs, Eldos Amandžonovs, Aidos Amandžolovs, Asselim Adilbajeva, Diāna Han, kā arī iepazīstīnāšanās ar jauniem draugiem un izciliem treneriem Furkatu Urunovu (Tadžikistāna), Artjoms Tutundžaņjans, Danijoru Salamovu, Jekaterinu Snatinu (Uzbekistāna) un citiem!

Mēs visi strādājam vienā virzienā! Attīstamies un pilnveidojamies! Tiksimies nākamos starptautiskajos turnīros!

Leave a Reply

Your email address will not be published.