VIII Taekwon-Do World Cup 2022 in Koper, Slovenia, 1-9 October, 2022


Lielākais Taekwon-do ITF turnīrs – pasaules kauss, kur varēja startēt neierobežots komandu, klubu un sportistu skaits no katras valsts sākot no zilas jostas un augstāk no 12 gadu vecuma un vecāki, šogad notika 1.-9.oktobrī Slovēnijas pilsētā Koper. Turnīru galvenais organizators bija Meistars Tomaž BARADA Barada (Slovēnija) sadarbībā ar Grand Meistaru Willem Jacob Bos (Itālija).
Grandiozā turnīrā piedalījās 1304 sportisti no 123 komandām un 52 valstīm .
12 turnīru un tiesnešu komitējas biedru vadībā kausu apkalpoja 87 tiesneši un 11 IT specialisti biedri.
VLTF prezidents Sergejs Saulīte bija viens no vadošajiem centrālajiem referī 7.laukumā, kurš saņēma daudz pozitīvu atzinumu no ringa kolēģiem, žurijas priekšsedētāja Meistara Anthony McKenna un, galvenais, no tiesnešu komitējas Meistara Abelardo Benzaquén, Grand Meistara Rubén Suárez, Grand Meistara Gordon Wallace, Sbn. Saija Aalto un turnīru komitējas Meistara Coos van den Heuvel.
Kopumā 7.ringa darbība bija ļoti profesionālā savstarpēji saskaņota un ar ļoti pozitīvu atmosfēru!
Vēsturiskās atziņas par pasaules kausiem:
V Paules kauss – 2014.gads Jamaikā, Montego Bay
VI Pasaules kauss – 2016.gadā Ungarijā, Budapeštā (58 valstis, 1852 dalībnieki) piedalījās 5 sporta kluba Viktorija-T sportisti.
VII Pasaules kauss – 2018.gadā Austrālijā, Sidnejā.
IX Pasaules kausa 2024.gadā organizēšanai savu kanditatūru atsauca Īrija (pārcela uz 2026.gadu), bet pieteicā Taškenta (Uzbekistāna). Gaidam apstiprinājumu…

Leave a Reply

Your email address will not be published.