SEMINĀRS ar Startautisko taekvondo instruktoru ALEKSANDRU LEONOVU (5.dans, Maskava, Krievija)

Seminārs ar Starptautisko taekvondo instruktoru Aleksandru Leonovu (5.dans, Maskava, Krievija) notika divās dienās 22. un 23.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Brīvības gatve 333, Rīga, Vecā sporta spēļu zāle, 1.stāvs.

Tajā piedalījās visi Latvijas Taekwon-do ITF asociācijas interesenti 79 audzēkņi un instruktori no 5 klubiem (Čin-Gu – 37 dalībnieki, Viktorija-T – 19, AlexClub – 15, Zeta Sports – 5 un Eldo Sports – 3)!

Semināra četras dāļas tika ieplānotas ar augušo sarežģītības pakāpes un intensitātes raksturu!

Sestdien pirmajā dāļā Aleksandrs Leonovs novadīja interesantu nodarbību ar iesildīšanās un pamattehnikas mācīšanās vingrinājumiem, izmantojot galvenokārt spēles un rotaļas. Otrajā dāļā tika apskatīti bāzu tehnikas TUL un sparinga MATSOGI vingrinājumi un uzdevumi pa pariem un sacensības raksturu.

Svētdien abas semināra daļas sakas uzreiz ar uzdevumiem pilnā ekipējumā. Šajā dienā tika pievērsta lielākā uzmanība uzbrukuma, aizsardzības un pretuzbrukuma tehnikas daudzveidīgai pilnveidošanai.

Gribētos vēlreiz pateikties semināra vadītājam Aleksandram Leonovam par izcilo semināru, par viņa augsto meistarību tehnikas demonstrēšanā un metodiskajā pieejā sarežģīto paņēmienu kombināciju mācīšanā.

Tas bija patiešam ļoti noderīgs seminārs gan tiem 21 sportistiem un treneriem, kuri brauks uz Eiropas kausu 25.-28.oktobrī Rumānijā, gan visiem parējiem dalībniekiem ieladējoties ar motivāciju paaugstināt savu meistarību uz visu nākamo gadu!

Mēs nepārtraukti sniedzamies mācīties, attīstīties un augt gan kvantitatīvi, gan kvalītātīvi!

Paldies visiem dalībniekiem, viņu vecākiem un treneriem par iespēju mācīties pie labākiem!!!

Tiksimies Latvijas un starptautiskajos taekwon-do turnīros!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *